O nás

Sme výhradný dovozca pre detské elektrické autíčka a motorky Peg-Perego
V ponuke elektrické autíčka, šlapacie autíčka, motorky, štvorkolky a trojkolky

Jediný výhradný dovozca pre detské elektrické autíčka a motorky PegPerego pre Slovenskú republiku od roku 1994 je firma Samba Lighting System® (informáciu si môžete overiť na oficiálnej stránke predajcu – www.pegperego.com).

Na videách nižšie môžete vidieť porovnanie ázijských produktov a kvalitných produktov Peg-Pérego.

1. Peg-Pérego Gaucho Rock In, 12V (12 Ah), 460W (2 motory)

2. Peg-Pérego Polaris Outlaw, 12V (8 Ah), 340W (2 motory)

3. Peg-Pérego Raider Police, 6V (3,3 Ah), 60W (1 motor)

 

 

Ako oficiálny distribútor výrobcu detských autíčok peg-perego máme ako jediný na Slovensku prístup k technickej dokumentácii a servisným postupom. Taktiež máme ako jediný na Slovensku možnosť objednania náhradných dielov priamo od výrobcu.

 

Dôležitá informácia pre zákazníka!!

Značka Peg-Pérego® je chránené obchodné meno výrobcu.

Jediná, výrobcom Peg-Perego S.p.A. autorizovaná internetová doména pre trh Slovenskej republiky v oblasti detské elektrické autíčka, šliapace autíčka a motorky je www.peg-perego.sk. Prípadné ďalšie internetové domény, ktoré sa prezentujú na našom trhu ako dovozcovia pre detské autíčka a motorky, nie sú výrobcom Peg-Pérego S.p.A. autorizovaný a výrobca sa v týchto prípadoch nemôže zaručiť, že sa jedná o originálne výrobky so všetkými z toho plynúcimi záväzkami, zárukou a servisom.

Detské elektrické autíčka a motorky od Peg-Pérego sú pre deti od 1 roka vyššie: detské elektrické autíčka, detské motorky, detské trojkolky, detské štvorkolky, jeep, terénne autá pre deti, vláčik. Špeciálnou kategóriou sú šliapacie trojkolky a traktory.

V ponuke máme všetky elektrické autíčka a motorky od výrobcu Peg Pérego a príslušenstvo k nim: náhradná batéria, nabíjačka pre akumulátory 6 voltov, 12 voltov a 24 voltov.

 

Prečo si vybrať práve detské elektrické autíčko alebo motorku od renomovaného výrobcu Peg Perego?

Elektrické autíčka a motorky Peg Perego sú vyrábané v Taliansku a sú navrhované na vek a vzrast podľa štatistického priemeru vzrastu detí v Európe a Amerike. Veková katégória, pre ktoré sú určené tieto detské autíčka, zodpovedá tomuto priemernému vzrastu detí. To znamená, že aj pri doporučenom plnom obsadení majú tieto detské elektické autíčka a motorky dostatok miesta a výkonu. Detské autíčka alebo motorky v kategórii 6V majú výkon 60W, kategória 12V elektrické autíčka majú výkon 320W – 460W a elektrické autíčka pre deti v kategórii 24V dokonca výkon 600W.

Detské autíčka a motorky vyrobené v Ázii sú rozmermi a výkonom navrhované podľa štatistických údajov o vzraste detí pre danú oblasť. Štatisticky je dokázané, že deti na ďalekom východe sú menšieho vzrastu v porovnaní s európskymi a americkými deťmi. Veľa zákazníkov si u nás kúpilo elektrické autíčko Peg Perego pre to, že to predošlé, vyrobené v Ázii, malo nedostatočný výkon a nedokázalo sa pohnúť pri zaťažení dieťaťom, prípadne bolo pomalé, alebo bolo malé na vzrast dieťaťa, aj keď dieťa patrilo do určenej vekovej kategórie.

 

Záručný a pozáručný servis pre detské elektrické autíčka a motorky Peg-Pérego

Ako autorizovaný dovozca detských elektrických autíčiek a motoriek PEGPEREGO zabezpečujeme záručný a aj pozáručný servis. Máme na sklade všetky dôležité náhradné diely ako motory, prevodovky, vypínače, kolesá a veľa rôznych ďalších dielov: chrániče rúk, spätné zrkadlá, odrazky, poistky, poistné krúžka na kolesá a iné.

Ponúkame aj základný pozáručný servis na detské elektrické autíčka a motorky Peg-Pérego, zakúpené kdekoľvek v Európe, v prípade, že sú na ne ešte dostupné náhradné diely.

 

O spoločnosti PegPérego

Talianska firma Peg-Pérego je jedným z popredných výrobcov detských elektrických autíčiek a motoriek ako hračky pre deti s dlhoročnou tradíciou. Jej hračky prinášajú radosť deťom už viac ako 50 rokov. Produkty sú vyrábané podľa najnovších technologických riešení pri dôslednom dodržaní všetkých medzinárodných bezpečnostných štandardov, ktoré sú prioritou pre Guiseppeho Pérega, zakladateľa spoločnosti. Názov PegPerego sa stalo symbolom kvality a spoľahlivosti. Kočíky, detské elektrické autíčka a motorky a detské potreby patria medzi top produkty na svete.